Cloudlet
1 cloudlet = 400 MHz CPU + 128 MB RAM

0,015

zł netto/godz.

10 GB SSD w cenie!

Cloudlet
1 cloudlet = 400 MHz CPU + 128 MB RAM

10,95

zł netto/mies.

10 GB SSD w cenie!

Co wyróżnia UniCloud?

Czym jest cloudlet?

To podstawowa jednostka rozliczeniowa odpowiadająca 128MB RAM i 400MHz CPU. Każdy serwer składa się z cloudletów i ich liczba może być zmieniana w zależności od potrzeb. Do określenia liczby zużytych cloudletów, co godzinę jest liczony wyższy z wykorzystywanych zasobów: CPU lub RAM (nie suma).

Dlaczego UniCloud?

Ponieważ oszczędzasz! Dla każdego środowiska włącz autoskalowanie – na przykład zarezerwuj tylko 1 cloudlet, a limit skalowania ustaw na 16 cloudletów. W rezultacie otrzymasz serwer z 2GB zawsze gdy tego potrzebujesz, bez ukrytych zobowiązań, za ułamek rynkowej ceny.

Za co płacisz?

Tylko za wykorzystane zasoby:

Cloudlet: 0,015 zł /godz.
SSD: 0,001 zł /GB
Transfer: 0,020 zł /GB
Adres IP v4: 0,020 zł /godz.

Podane ceny są cenami netto.

Potrzebujesz większych zasobów?

Powiedz czego oczekujesz a my znajdziemy korzystne rozwiązanie

Skontaktuj się

Płać za faktyczne zużycie!

UniCloud pozwala Ci skalować zasoby automatycznie!

Przetestuj platformę UniCloud – wykonaj 3 proste kroki i sprawdź, jak zachowa się Twoja strona czy sklep internetowy w przypadku zwiększonego/zmniejszonego ruchu.

1. Stwórz środowisko – nie musisz martwić się o konfigurację serwera,
2. Przenieś swoją aplikację/stronę www/sklep internetowy do UniCloud,
3. Włącz autoskalowanie i płać jedynie za zasoby, które wykorzystujesz.

Sprawdź, ile zyskujesz

Cennik i płatności FAQ

Co to Cloudlet zarezerwowany?

Cloudlet zarezerwowany definiuje zasoby gwarantowane dla Twojego środowiska, za które płacisz stałą kwotę. Ten rodzaj cloudletów powinien być stosowany jeżeli zależy Ci na pełnej przewidywalności kosztów lub w celu zagwarantowania optymalnej szybkości działania Twojego serwisu lub aplikacji webowej.

Czym jest Cloudlet dynamiczny?

Cloudlet dynamiczny pozwala zdefiniować poziom zasobów, które mogą zostać automatycznie udostępnione dla Twojego serwisu lub aplikacji webowej w przypadku wzmożonego natężenia ruchu. Niewykorzystywane zasoby są automatycznie zwalniane co pozwala optymalizować koszty.

Ile Cloudletów potrzebuję?

Podobnie jak Ty nie mamy o tym pojęcia ;) Jednak dzięki UniCloud szybko się o tym dowiesz – kilkoma kliknięciami ustawisz automatyczne skalowanie i tak skonfigurujesz swoje środowisko, żeby zoptymalizować jego wydajność względem ponoszonych kosztów.

Skorzystaj z 14 dniowego bezpłatnego dostępu i sprawdź sam.

Za zużycie jakich zasobów płacę?

Podstawowe zużycie jest za zasoby takie jak RAM i CPU, które są wyceniane Cloudletach (odpowiadającą 128 MB pamięci RAM i 400 MHz CPU). Dodatkowe zasoby za które jest rozliczenie wg zużycia to: przestrzeń dyskowa, transfer oraz publiczne adresy IP. Zużycie zasobów dla każdego środowiska naliczane jest w cyklach godzinowych.

Czy istnieje minimalny okres umowy?

Nie. UniCloud to usługa rozliczana w formie przedpłaty. Dzięki temu zyskujesz pełną kontrolę nad swoimi wydatkami oraz elastyczność w zakresie zasilania swojego konta. Bez dodatkowych zobowiązań.

Czym dysponuję w ramach darmowego konta?

10 GB SSD , 16 cloudletów na serwer, 4 serwery w ramach jednego środowiska oraz do 2 środowisk w ramach konta. Pozwala to w pełni przetestować możliwości platformy m.in. mechanizmy wysokiej dostępności, balansowanie ruchu, klonowanie środowisk i cały szereg funkcji ułatwiających codzienną pracę np. instalowanie aplikacji 1 kliknięciem.

Jeśli potrzebuję wsparcia technicznego?

Mamy rozbudowany system pomocy online – w pierwszej kolejności zapraszamy do naszej Bazy Wiedzy https://pomoc.unicloud.pl/, jeśli tam nie znajdziesz odpowiedzi zapraszamy do kontaktu z nami.

Jesteś zainteresowany?Zacznij od 14-dniowego darmowego konta testowego

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright Ⓒ Asseco Cloud