Zarejestruj się

Darmowe konto

Podaj swoje dane i zarejestruj konto na bezpłatny okres testowy 14 dni! Korzystaj z platformy bez zobowiązań.

W czym jesteś najlepszy?

Wybierz swój język programowania, a my dostosujemy usługę do Twoich oczekiwań. Nie jesteś developerem? Nic nie szkodzi! UniCloud to usługa również dla Ciebie.

Czas na start!

Twórz środowiska, uruchamiaj serwisy, instaluj aplikacje jednym kliknięciem, a do tego łatwo i przyjemnie zarządzaj dostępnymi zasobami.

Promocja Win – Win – Win. Poznaj szczegóły.

Wybierz język programowania: *

Informujemy, iż Państwa dane osobowe są przetwarzane przez administratora, którym jest Asseco Cloud sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Królowej Korony Polskiej 21, 70-486 Szczecin. Przetwarzamy Państwa dane w celu: zawarcia i realizacji umowy zakupu i dostawy produktów oraz przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej (na podstawie oddzielnej dobrowolnej zgody). W związku z przetwarzaniem Państwa danych, posiadacie prawa do: dostępu, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych, ograniczenia przetwarzania i prawo do cofnięcia zgody.
Z pełną treścią informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym o przysługujących prawach i ich zakresie możecie się Państwo zapoznać pod adresem: Klauzula informacyjna


* - Pola obowiazkowe

Najnowocześniejsze rozwiązania chmurowe

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright Ⓒ Asseco Cloud